Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-14
Opole, opolskie
Kontroling, BPO/SSC
Data aktualizacji: 2019-02-14 Aplikuj

Specjalista ds. Kontrolingu (m/f)

Opole32359_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji;
  • Perspektywiczne stanowisko;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
Opis stanowiska
  • Przygotowanie budżetów i monitoring ich realizacji wraz z wyjaśnieniem odchyleń;
  • Sporządzanie i aktualizacja prognoz finansowych;
  • Sporządzanie cyklicznych raportów oraz analiz finansowych na potrzeby Grupy;
  • Odpowiedzialność za zamknięcie miesiąca;
  • Analiza kosztów i ich alokacja zgodnie z polityką firmy;
  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych i rekomendacje dalszych działań;
  • Doskonalenie narzędzi raportowania, modyfikacja i wdrażanie usprawnień;
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse/Księgowość/Ekonomia);
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku Analityka/Kontrolera Finansowego zdobyte w firmie produkcyjnej
  • Wiedza praktyczna w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej (sporządzanie sprawozdań finansowych, budżetu, kontrola kosztów, umiejętność oceny ryzyka, analizy odchyleń);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i programu Excel;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców