Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-02-14
Junior Internal Auditor/ SOX
Nr ref. 190019/4914
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży nieruchomości, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • przeprowadzanie audytów SOX - weryfikacja czy firma spełnia kryteria funkcjonowania kontroli wewnętrznych, które zostały narzucone przez ustawę Sarbanes-Oxley Act,
  • przegląd i weryfikacja procedur i procesów wewnętrznych,
  • identyfikacja nieprawidłowości,
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych kontroli,
  • wydawanie zaleceń pokontrolnych i monitorowanie ich wykonania,
  • udział w ddatkowych projektach doradczych w ramach grupy,
  • praca w międzynarodowym zespole audytorów wewnętrznych.
Wymagania:
  • doświadczenie w audycie wewnętrznym lub zewnętrznym - 2 lata,
  • praktyczna znajomość zagadnień zwiazanych z audytami SOX,
  • wiedza z zakresu metodologii przeprowadzania audytu wewnętrznego,
  • znajomość standardów sprawozdawczości finansowej,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • samodzielność w pracy oraz własna inicjatywa, poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania,
  • umiejętność planowania i sprawnej organizacji pracy,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, selekcji informacji i wyciągania wniosków,
  • gotowość do wyjazdów służbowych do ok. 20-25% w skali roku.
Oferta obejmuje:
  • umowę o pracę,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość dołączenia do międzynarodowego zespołu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów.