Temat tygodnia
Sprawdźcie, ile wynoszą zarobki w 2019 r. w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-04-19
Wrocław, dolnośląskie
BPO/SSC
angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, włoski, hiszpański
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z budową nowych struktur, poszukujemy doświadczonego kierownika zespołu ds. obsługi klienta.

Customer Service Manager (new SSC)
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref. 190041/4919

Opis stanowiska:
  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem zajmującym się procesami eksportowymi, wystawianiem faktur, kontaktowem z przedstawicielami handlowymi, rozwiązywaniem problemów i skarg, nadzorowaniem terminów płatności i zarządzaniem danymi w systemie SAP dla poszczególnym spółek w Europie,
  • szkolenie, mentoring i coaching osób w zespole,
  • zarządzanie projektami mającymi na celu usprawnienie procesów biznesowych w organizacji,
  • raportowanie wyników pracy zespołu,
  • aktywny udział w rekrutacji członków zespołu.
Wymagania:
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość jednego z języków: niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski,
  • potwierdzona doświadczeniem umiejętność zarządzania zespołem,
  • znajomość programu SAP,
  • bardzo mile widziane doświadczenie w spółce produkcyjnej,
  • umiejętnosć priorytetyzacji zadań swoich i zespołu,
  • minimum 5-letnie doświadczenie w obsłudze klienta.
Oferta obejmuje:
  • umowę o pracę,
  • pracę w dużej i stabilnej międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy,
  • biuro w centrum Wrocławia.