Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-02-20
Młodszy Programista RPG
Nr ref. KwF/DRA/MPRPG
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DRA/MPRPG

Główne zadania:

  • Projektowanie i implementacja nowych rozwiązań oraz utrzymanie istniejącego oprogramowania w centralnym systemie banku,
  • Konsultacje techniczne i współpraca z analitykiem aplikacji podczas analizy wymagań i testów,
  • Wsparcie procesu instalacji oprogramowania,
  • Wsparcie problemów w środowisku testowym i produkcyjnym,
  • Przygotowywanie dokumentacji projektu i implementacji rozwiązania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnym,
  • Umiejętność programowania w C++ lub Java,
  • Znajomość UML i dobre rozumienie obiektowych metodyk analizy i projektowania,
  • Znajomość architektury SOA i integracji rozwiązań IT w oparciu o usługi sieciowe (web services),
  • Znajomość systemu IBM iSeries oraz umiejętność programowania w RPG IV ILE będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość angielskiego w mowie i w piśmie.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji w technologii IBM iSeries i RPG IV ILE,
  • Unikalną możliwość poznania architektury i zdobycia wiedzy dziedzinowej rozwiązań centralnego systemu bankowego,
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę nad ambitnymi projektami,
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym i ambitnym zespole,
  • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie),
  • Atrakcyjny pakiet premiowy, umowę o pracę, darmowy pakiet medyczny, dofinansowanie do zainteresowań, kartę MultiSport.
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.