Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-02-19
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Bankowość, Kontroling
angielski
Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

Specjalista ds. monitoringu i raportowania - Departament Audytu
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DAW/WAF

Zakres zadań:

  • Monitorowanie realizacji zaleceń wydanych przez audytorów wewnętrznych, zewnętrznych oraz organy nadzorcze,
  • Administrowanie oraz kontrola jakości danych i kompletności dokumentacji poaudytowej w scentralizowanym rejestrze informatycznym,
  • Przygotowywanie cyklicznych Sprawozdań z działalności Departamentu oraz Sprawozdań z realizacji zaleceń kierowanych do Zarządu, Komitetu Audytu oraz Rady Nadzorczej Banku,
  • Organizacja posiedzeń Komitetu Audytu Rady Nadzorczej, jak również dokumentacji z posiedzeń Komitetu,
  • Koordynacja inspekcji przeprowadzanych przez zewnętrzne organy nadzorcze oraz przygotowywanie dokumentacji na potrzeby inspekcji,
  • Współpraca z biegłym rewidentem i audytorami zewnętrznymi w trakcie prowadzonych przeglądów,
  • Udział w procesie przygotowywania Mapy Ryzyka i Planu Audytu,
  • Promowanie Standardów i najlepszych praktyk audytowych,
  • Przygotowywanie komunikacji wewnętrznej w Departamencie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, magisterskie,
  • Doświadczenie zawodowe w instytucji finansowej,
  • Umiejętność prowadzenia analiz i przygotowywania syntetycznych raportów oraz przejrzystych prezentacji,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Odpowiedzialność i konsekwentność w działaniu,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (Ms Access, Ms Excel, Ms PowerPoint).

Oferujemy:

  • Kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji zadań,
  • Stabilne zatrudnienie w instytucji finansowej,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną i pakiet socjalny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktur Grupy Banku Millennium.
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.