Temat tygodnia
Zobacz, co decyduje o tym, że jedni dostają awans, a inni nie.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-02-19
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość
angielski
Data aktualizacji: 2019-02-19
EY (dawniej Ernst & Young)
Starsza Księgowa/Starszy Księgowy
Starsza Księgowa/Starszy Księgowy
Jesteśmy światowym liderem w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Wraz z naszymi klientami, największymi światowymi organizacjami, realizujemy projekty, które pozwalają maksymalnie wykorzystać ich potencjał rynkowy. Ponad 290 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w ponad 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań.
 

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

 
Dział Usług Księgowych wraz z zespołami EY w poszczególnych krajach regionu, specjalizuje się w świadczeniu usług sprawozdawczości finansowej i podatkowej dla Spółek będących częścią międzynarodowych korporacji, na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu, Indii oraz Afryki (EMEIA).
 

Twoje główne zadania:

  • prowadzenie ksiąg międzynarodowych klientów,
  • sprawozdawczość statutowa i zarządcza,
  • prace związane z rozliczeniami podatkowymi CIT i VAT.

Pasujesz do nas, jeśli:

  • masz min. 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie księgowości (w tym doświadczenie w przygotowaniu deklaracji podatkowych w zakresie podatków VAT i CIT oraz w przygotowaniu sprawozdań finansowych dla przedsiębiorstw, a także w prowadzeniu ksiąg),
  • bardzo dobrze znasz język polski i angielski w mowie i piśmie,
  • dobrze obsługujesz program MS Excel,
  • masz ukończone studia wyższe.

Dodatkowym atutem będzie:

 

Znajomość księgowych programów komputerowych, mile widziana znajomość SAP, MsNav, Exact.

Kogo szukamy:

 

Poszukujemy osób, które chcą rozwijać się w obszare księgowości i rachunkowości, a także dobrze odnajdują się w zespołach realizujących różnorodne projekty dla klientów z wielu branż.


Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.