Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-04-02
Skawina, małopolskie
Audyt, Konsulting
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, lidera w branży armatury, poszukujemy osoby do koordynowania projektów strategicznych w Grupie Kapitałowej.

Koordynator Zarządzania Projektami Strategicznymi
Miejsce pracy: Skawina
Nr ref. 190052/4926

Opis stanowiska:
  • zarządzanie projektami kluczowymi z punktu widzenia biznesu,
  • uspójnianie działań spółkek w Grupie,
  • dobieranie zespołu projektowego, ustalanie strategi ich działań i koordynowanie ich elementów,
  • planowanie poszczególnych kroków i odpowiedzialność za dotrzymywanie terminów,
  • analizowanie działań, wyciąganie odpowiednich wniosków i wdrażanie ulepszeń w celu poprawienia efektywności,
  • podsumowanie działań i przedstawianie wyników przez Zarządem Grupy Kapitałowej.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (consulting, Project Manager, Interim),
  • bardzo szeroka wiedza na temat optymalizacji procesów biznesowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania trafnych wniosków i odpowiednie rekomendowanie rozwiązań,
  • znajomość systemu SAP, BI oraz doświadczenie w pracy na systemie ERP,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (spółki są zlokalizowanie w kilku krajach).
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy uzależniony od realizacji celów,
  • pracę w stabilnej, globalnej organizacji która jest liderem w swojej dziedzinie,
  • możliwość realnego wpływu na rozwój całej Grupy Kapitałowej,
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,
  • pracę z najlepszymi profesjonalistami w branży,
  • przyjazną i serdeczną atmosferę, pełną wsparcia.