Temat tygodnia
Zobacz, co decyduje o tym, że jedni dostają awans, a inni nie.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-02-22
Warszawa, mazowieckie
Konsulting
angielski
Data aktualizacji: 2019-02-22
Senior - CIT/VAT - Dział Doradztwa Podatkowego
Jesteśmy światowym liderem w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Wraz z naszymi klientami, największymi światowymi organizacjami, realizujemy projekty, które pozwalają maksymalnie wykorzystać ich potencjał rynkowy. Ponad 212 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w ponad 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań. 
 
W EY zyskujesz wsparcie w realizacji celów zawodowych i prywatnych. Zdobywasz cenne doświadczenia i stawiasz czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku. Wszystko to odbywa się w atmosferze rzetelności i w ramach współpracy z największymi firmami. Samodzielnie budujesz swoją karierę, przy naszym pełnym wsparciu w zakresie zawodowym. Zyskujesz elastyczność w życiu prywatnym i zawodowym, dzięki której masz czas na realizację swoich pasji. Gdziekolwiek jesteś, w EY masz szansę być sobą: wyrażać swoje zdanie, energię i entuzjazm.
 

Kim jesteśmy?

 
Misja naszego Zespołu brzmi: „Całościowo wspieramy klientów w podatkach: rozpoznajemy potrzeby, rekomendujemy i wdrażamy rozwiązania”.
 
Oznacza to, że zdejmujemy z naszych klientów ciężar samodzielnego rozliczania podatków. W naszej pracy kierujemy się wysokimi standardami jakości doradztwa, zaangażowania w pracę, komunikacji oraz pracy zespołowej.

 

Zależy nam na najwyższej jakości usług, które świadczymy dla naszych klientów, a więc szukamy kandydatów z potencjałem, którzy:

  • mają innowacyjne podejście do zadań oraz pasję do rozwiązywania problemów biznesowych,
  • czerpią satysfakcję z pracy dla klienta i łatwo nawiązują kontakty,
  • dążą do rozwijania kariery i poszerzania swoich kompetencji,

A jednocześnie:

  • mają ponad dwuletnie doświadczenie w doradztwie w podatku CIT (dodatkowe doświadcznie w podatku VAT mile widziane),
  • brali udział w przeglądach podatkowych i/lub przygotowywali kalkulacje podatkowe,
  • wykazują zdolności analityczne i biegle posługują się MS Excel,
  • biegle posługują się praktycznym językiem angielskim.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.