Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-26
Kontroler Finansowy
Nr ref. 29704_MP_PL
Pruszcz Gdański, pomorskie
Kontroling, BPO/SSC

Pruszcz Gdański29704_MP_PL

Dla naszego Klienta, dużej i rozpoznawalnej grupy kapitałowej z branży FMCG, z uwagi na rozwój poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Financial Controller do siedziby w okolicach Gdańska.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do posiłków
  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę
Opis stanowiska
  • Kontrola i raportowanie cyklicznych sprawozdań finansowych grupy,
  • Samodzielne przygotowanie oraz analiza P&Lu (silny Focus na stronę kosztową),
  • Budowanie budżetów wraz z analizą ich wykonalności i odchyleń,
  • Sporządzanie planów oraz prognoz (średnio oraz długoterminowych),
  • Odpowiedzialność za zamknięcie miesiąca i raportowanie,
  • Przygotowanie zbiorczych raportów finansowych grupy,
  • Analiza i kontrola kosztowa spółek grupy i prowadzonych projektów,
  • Przygotowanie analiz inwestycyjnych dla nowych projektów w grupie, nadzór nad procesem planowanie finansowego w zakładach,
  • Współpraca z działem kontrolingu w Polsce,
  • Wsparcie i rekomendacje decyzji biznesowych w zakładach,
  • Współpraca z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi,
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse/Księgowość/Ekonomia),
  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w audycie finansowym a następnie w branży FMCG,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w spółkach produkcyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny,
  • Bardzo dobra znajomość systemu Excel jako warunek konieczny,
  • Dobra znajomość IFRS
  • Duża samodzielność oraz ponadprzeciętne zdolności interpersonalne,
  • Zaangażowanie i chęć wspierania procesu decyzyjnego, chęć do zaangażowania się w powierzone obowiązki i pracę,
  • Umiejętność pracy z ludźmi, otwartość oraz komunikatywność,
  • Biznesowe podejście, pro-aktywność, nieszablonowe i kreatywne myślenie,
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz charyzma,

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista