Michael Page
Data aktualizacji: 2019-04-23
Customer Service Associate
Nr ref. 32401_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Obsługa klienta

Warszawa32401_MP_PL

Naszym klientem jest znana firma produkcyjna prowadząca z sukcesami swoją działalność na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa, poszukujemy kandydatów na stanowisko Customer Service Associate.
Oferujemy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Interesująca, odpowiedzialna i wymagająca praca w międzynarodowej firmie o uznanej reputacji
Opis stanowiska
  • Realizacja zamówień klientów z dużą dokładnością, zarządzanie przepływem informacji o zamówieniach, sprawdzianie dostępności produktów, rezerwacja dostawy i transportu.
  • Współpraca z zespołem ds. planowania podaży i popytu w celu zarządzania kwestiami dostępności produktów.
  • Realizacja specjalnych wymagań klientów zarówno w zakresie odbioru, pakowania, transportu oraz czasu realizacji dostaw.
  • Odpowiadanie na zapytania klientów, reklamacje w uzgodnionych ramach czasowych.
  • Wystawianie not kredytowych w oparciu o proces potwierdzenia odbioru/zwrotu.
  • Współpraca z klientem biznesowym w języku polskim i angielskim.
Profil kandydata
  • Minimum roczne doświadczenie w order management.
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: logistyka, transport i pokrewne).
  • Zdolność do utrzymywania odpowiednich i solidnych relacji biznesowych z klientami.
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej z dużą orientacją na szczegóły.
  • Doświadczenie i znajomość systemu SAP mile widziane.
  • Dobra komunikacja i umiejętności interpersonalne.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista