Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-12
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

(Samodzielna/y) Księgowa/y - SAP - Centrum Warszawy

Warszawa32402_MP_PL

Dla naszego Klienta, międzynarodowej i rozpoznawalnej firmy z handlowej, poszukujemy osoby na stanowisko (Samodzielnej/ego) Księgowej/go. Kandydat/ka będzie miał/a okazję pracy z ciekawym (niewycinkowym) zakresem zadań.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (7.000 - 9.000 PLN brutto miesięcznie)
  • Możliwość poznania US GAAP
  • Biuro w centrum Warszawy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie na życie
  • Długoterminowy plan oszczędnościowy
  • Przyjazna i mało formalna atmosfera pracy
  • Praca na czas określony: 1,5 roku (niewykluczona możliwość przedłużenia współpracy)
Opis stanowiska
  • Uzgadnianie, kontrola oraz analiza kont księgowych
  • Przygotowywanie danych do celów podatkowych (Vat, CIT, Intrastat)
  • Wystawianie not korygujących
  • RMK (czynne/bierne)
  • Ewidencja i amortyzacja środków trwałych
  • Udział w inwentaryzacji
  • Raportowanie na potrzeby GUS, NBP
  • Współpraca z audytem
  • Księgowanie wydatków pracowniczych
  • Intercompany
  • Wsparcie Głównej Księgowej w przygotowywaniu sprawozdania finansowego
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Min. 3 lata doświadczenia w księgowości
  • Znajomość systemu SAP (warunek konieczny)
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1+)
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
SAP
Specjalista
SAP