Michael Page
Data aktualizacji: 2020-05-12
Automatyk (k/m)
Nr ref. 32291_MP_PL
Świdnica, dolnośląskie
BPO/SSC

Świdnica32291_MP_PL

Naszym klientem jest renomowana międzynarodowa firma z branży FMCG zlokalizowana na Dolnym Śląsku.
Oferujemy
Nasz klient oferuje:
  • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę;
  • ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie medyczne (Medicover) finansowane przez pracodawcę;
  • firmową stołówka z dofinansowaniem pracodawcy;
  • dopłatę do opieki stomatologicznej;
  • Fundusz Socjalny.
Opis stanowiska
Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będą:
  • konserwacja, naprawa i obsługa maszyn od strony elektrycznej i systemów sterowania;
  • bezpośrednie uczestnictwo w usuwaniu awarii;
  • systemowa praca nad standaryzacją procesów i tworzeniem odpowiedniej dokumentacji;
  • współpraca z zespołem w celu osiągnięcia założeń firmy dotyczących bezpieczeństwa, realizacji bieżących planów produkcji, obsługi klienta, jakości, kosztów oraz ochrony środowiska, zgodnie z obowiązującymi standardami (GMP, procedury, instrukcje, specyfikacje);
  • utrzymanie urządzeń w wysokiej niezawodności oraz ciągłej gotowości do pracy;
  • wspieranie wprowadzania nowych inicjatyw i zmian inżynieryjnych w fabryce;
  • pełne wykorzystanie zasobów do minimlizacji ilości przestojów produkcyjnych spowodowanych awariami i optymalizacji wydajności produkcji;
  • instalowanie, budowa oraz przebudowa maszyn, instalacji, urzadzeń oraz sieci;
  • kontrola stanu i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne dla maszyn, urządzeń i instalacji w wyznaczonym obszarze specjalizacji;
  • sprawdzanie i zaznajamianie się z narzędziami i technikami ciągłego doskonalenia oraz ich wykorzystywanie w codziennej pracy
Profil kandydata
Od kandydatów oczekiwane będą:
  • wykształcenie minimum średnie w zakresie: automatyka, elektronika, mechatronika lub elektryka;
  • minimum 2 lata doświadczenia w dziale Utrzymaniu Ruchu;
  • znajomość podstawowych układów elektrycznych, pneumatyki i systemów sterowania z PLC;
  • znajomość budowy i diagnostyki PLC oraz paneli HMI;
  • biegła umiejętność czytania schematów elektrycznych;
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość środowiska SIMATIC STEP7;
  • znajomość oprogramowania PacDrive diagnostic, EPAS-4;
  • ControlLogix podstawy programowania z RSLogix 5000;
  • znajomość sieci Profibus, Devicenet i Ethernet.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
Specjalista
Specjalista