Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-21
Manager R&D - FMCG FOOD
Nr ref. 31633_MP_PL
mazowieckie
BPO/SSC

mazowieckie31633_MP_PL

Naszym klientem jest rodzinna międzynarodowa firma produkcyjna, która globalnie i lokalnie specjalizuje się w przetwórstwie warzyw oraz owoców. Głęboka wiedza techniczna i innowacyjne podejście zaowocowały budową szerokiej gamy produktów oraz półproduktów dedykowanych do branży spożywczej. Organizacja posiada zakłady produkcyjne w Europie Kontynentalnej oraz Stanach Zjednoczonych.
Oferujemy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę pełną wyzwań w firmie, która wykorzystuje pionierskie rozwiązania technologiczne i stawia na rozwój zawodowy współpracowników
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą techniczną oraz aktywny udział w tworzeniu i rozwoju nowego biznesu organizacji
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za tworzenie nowych receptur, budowanie nowej gamy barwników, a następnie za wdrożenie ich do pełnej produkcji
  • Zarządzanie projektami oraz współpraca z działem technicznym, produkcji, jakości, marketingu oraz technologii
  • Współtworzenie nowej jednostki biznesowej organizacji opartej o modyfikację barwników spożywczych
  • Odpowiedzialność za planowanie nowych produktów, nadzorowanie badań oraz komercjalizację
  • Odpowiedzialność za wsparcie techniczne i merytoryczne dla zespołu sprzedaży
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych oraz certyfikacji
Profil kandydata
  • Wyższe wykształcenie techniczne (preferencyjnie technologia spożywcza)
  • Warunkiem kluczowym jest doświadczenie w tworzeniu barwników spożywczych
  • Analogiczne doświadczenia zawodowe w dziale badań i rozwoju w przemyśle spożywczym
  • Zorientowanie na współpracę z zespołem, otwartość, gotowość do dzielenia się wiedzą oraz chęć rozwiązywania problemów technicznych

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik