Michael Page
Data aktualizacji: 2019-07-16
Starszy konsultant podatkowy(m/f)
Nr ref. 32521_MP_PL
Kraków, małopolskie
Podatki, Konsulting, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Kraków32521_MP_PL

Naszym klientem jest globalna firma konsultingowa lider w swojej branży, dla którego poszukujemy doświadczonej osoby do zespołu podatkowego.
Oferujemy
  • Prace w dynamicznym międzynarodowym środowisku, możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Jasną ścieżkę kariery, szkolenia i kursy (zarówno w kraju jak i za granicą)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów tym m.in. karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bony okolicznościowe
  • Przyjazną atmosferę pracy, w tym m. in. wyjazdy integracyjne i zespołowe spotkania okolicznościowe
Opis stanowiska
  • Współpraca z klientem lokalnym oraz międzynarodowym, prowadzenie projektów z obszaru doradztwa podatkowego
  • Samodzielne sporządzanie opinii oraz innej dokumentacji z zakresu prawa podatkowego w języku polskim i angielskim
  • Budowanie relacji biznesowych z Klientami
  • Bieżący monitoring zmian w przepisach podatkowych oraz przygotowanie odpowiednich rekomendacji w tym zakresie
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych
  • Stały rozwój wiedzy prawno-podatkowej i umiejętności biznesowych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, prawo, finanse i rachunkowość)
  • Min. 3 lata doświadczenia w doradztwie podatkowym
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego
  • Doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji podatkowej w języku polskim i angielskim
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office (MS Excel, MS Word).

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista