Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-12
Wrocław, dolnośląskie
IT, BPO/SSC
Data aktualizacji: 2019-02-12 Aplikuj

Business Development Specialist (K/M)

Wrocław32541_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma usługowa o globalnym zasięgu działania, krajowy lider w swoim sektorze.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • Bogaty pakiet benefitów (pakiet sportowy, system kafeteryjny, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, home office, auto służbowe);
  • Realną oraz ustaloną ścieżkę kariery opartą o osiągane cele indywidualne;
  • Liczne imprezy firmowe oraz wydarzenia okolicznościowe.
Opis stanowiska
  • Nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu;
  • Utrzymywanie, rozwijanie oraz zarządzanie istniejącymi relacjami;
  • Proponowanie klientom nowych rozwiązań, przygotowywanie ofert oraz zarządzanie procesem negocjacji;
  • Kreowanie wizerunku firmy na lokalnym rynku;
  • Doradztwo biznesowe dla klientów;
  • Organizowanie oraz prowadzenie spotkań z klientami;
  • Przygotowywanie prezentacji oraz opracowań dla klientów w oparciu o wiedzę rynkową;
  • Organizowanie własnego czasu pracy, efektywne zarządzanie kalendarzem oraz zadaniami.
Profil kandydata
  • Doświadczenie w sektorze usług B2B (mile widziane w sektorze HR lub podobnych);
  • Umiejętność budowania skomplikowanych oraz długotrwałych relacji biznesowych - doświadczenie poparte przykładami oraz sukcesami w tym obszarze;
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych wraz z przygotowywaniem ofert oraz negocjowaniem warunków współpracy;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; dodatkowy język mile widziany;
  • Doskonała umiejętność efektywnego zarządzania zadaniami w czasie;
  • Doświadczenie w pracy pod presją czasu oraz zadań;
  • Wysoka komunikatywność, otwartość, predyspozycje do pracy w zespole;
  • Silna motywacja wewnętrzna oraz chęć realnego rozwoju zawodowego.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców