Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-18
Quality Manager
Nr ref. 32228_MP_PL
Polska
BPO/SSC

Polska32228_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowy producent maszyn oraz pojazdów.
Oferujemy
Nasz klient oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą menadżerską w ramach struktur lokalnych i międzynarodowych
  • Samodzielne stanowisko w dynamiczniej rozwijającej się organizacji - udział w interesujących projektach
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Opis stanowiska
  • Koordynowanie pracy oraz rozwój kilkunastoosobowego, podległego zespołu
  • Kontrola i zapewnienie jak najwyższej jakości procesów produkcyjnych i produktów
  • Tworzenie standardów pracy w zakresie zarządzania jakością
  • Utrzymywanie zgodności i odpowiedzialność za funkcjonowanie ISO 9001, ISO 14001 - stworzenie dokumentacji zakładowej oraz nadzór nad jej modernizacją
  • Odpowiedzialność za kontrolowanie jakości produkowanych wyrobów
  • Uzupełnianie wiedzy w zakresie TPM, norm ISO, Lean Manufacturing
  • Współpraca z innymi działami firmy, w zakresie zmniejszania braków oraz reklamacji
  • Reprezentowanie firmy podczas kontroli i audytów
  • Przeprowadzanie analizy przyczyn wystąpienia niezgodności i określanie działań naprawczych oraz korygujących
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu wymagań higienicznych, środowiskowych i bezpieczeństwa pracy
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu, samodzielność w działaniu oraz komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość norm ISO 9001, ISO 14001
  • Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Kwalifikacje Pełnomocnika Zarządu ds. Zarządzania Jakością
  • Poparte sukcesami doświadczenia w obszarze Lean Management

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik