Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-18
Demand Planner (m/f)
Nr ref. 32436_MP_PL
Polska
BPO/SSC

Polska32436_MP_PL

Dla międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej wydział produkcyjny firmy z branży Home Security poszukuję osoby na stanowisko Demand Planner.
Oferujemy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Szereg dodatków - pakiet socjalny;
  • Bonus za zrealizowane plany;
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji.
Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Aktywny udział w procesie planowania popytu;
  • Jakość przygotowywanych danych;
  • Analizowanie i raportowanie efektywności procesu S&OP;
  • Opracowywanie i wdrażanie procesów w zakresie planowania materiałów i całego procesu S&OP celem optymalizacji wykorzystania zasobów i spełnienia oczekiwań Klientów w zakresie dostaw;
  • Rozwój procesów i planów poprawy możliwości dostaw;
  • Budowanie kultury ciągłego doskonalenia i dostosowywanie procesu do zmieniających się potrzeb biznesowych.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe (logistyka lub pokrewne) lub 5 lat doświadczenia w obszarze logistyki bądź zakupów;
  • Doświadczenie pracy w środowisku produkcyjnym;
  • Umiejętność zwięzłej i jasnej komunikacji w mowie i piśmie z uwzględnieniem różnic kulturowych;
  • Znajomość systemów MRP/ERP;
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access & Outlook).

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista