Temat tygodnia
Zobaczcie, jaki udział mają kobiety we wdrażaniu innowacji już dziś, a co może być melodią przyszłości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-18
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Główny Księgowy / Finance Manager

Warszawa32547_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma handlowa z branży automotive.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zatrudnia w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
  • Biuro w Centrum Warszawy
  • Bardzo duże możliwości rozwoju w firmie o wysokim tempie wzrostu
  • Realny wpływ na podejmowane decyzje biznesowe
Opis stanowiska
  • Bezpośrednie wsparcie General Managera w zakresie wszelkich kwestii finansowych oraz ukształtowania dalszej strategii rozwoju spółki w Polsce
  • Przeniesienie ksiąg do z biura rachunkowego
  • Budowa oraz wdrożenie systemu raportowania wyników finansowych - współpraca z Regionalnym CFO
  • Przygotowywanie budżetu rocznego, krótkoterminowych prognoz finansowych oraz planów wieloletnich
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z UoR
  • Przygotowywanie analiz zarządczych, wspierających podejmowane decyzje oraz informacji finansowych na potrzeby ofertowe
  • Rozwój systemu kontroli wewnętrznej
  • Współpraca z audytem wewnętrznym i zewnętrznym
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Finanse i Rachunkowość lub pokrewne
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie
  • Certyfikat ACCA będzie dodatkowym atutem
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość UoR oraz aktualnych przepisów podatkowych
  • Duża samodzielność oraz ponadprzeciętne zdolności interpersonalne
  • Zaangażowanie i chęć wspierania procesu decyzyjnego
  • Umiejętność pracy z ludźmi, otwartość oraz komunikatywność
  • Biznesowe podejście, pro-aktywność, nieszablonowe i kreatywne myślenie
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz charyzma

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców