Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-02-25
Administrator Linux
Nr ref. KwF/DIN/Linux
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Administracja

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DIN/Linux

Zadania:

  • Instalacja, konfiguracja i codzienna administracja środowiskami bazodanowymi opartymi o MS SQL Server i Oracle
  • Administracja systemami wewnętrznymi pracującymi pod kontrolą systemów Linux (RedHat 7/ CentOS 7, Ubuntu)
  • Wdrażanie poprawek bezpieczeństwa, usuwanie wykrywanych podatności w systemach, hardening systemu operacyjnego
  • Automatyzacja zadań administracyjnych, centralizacja konfiguracji, standaryzacja dostarczanych środowisk wirtualnych
  • Codzienna współpraca z zespołami aplikacyjnymi
  • Codzienna współpraca z zespołem bezpieczeństwa
  • Dbanie o prawidłową wydajność tworzonych środowisk
  • Nadzór i koordynacja projektów oraz infrastruktury opartej o platformę Linux

Wymagania:

  • Min 3 letnie doświadczenie w administracji środowiskami SQL Server 2008/2012/2014
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w roli administratora systemów Linux (RedHat 6 i 7/ CentOS 7)
  • Znajomość zagadnień standaryzacji konfiguracji, zabezpieczeń systemu
  • Doświadczenie w automatyzacji procesów, skryptowaniu elementów konfiguracyjnych: bash, PowerShell, PowerCli
  • Podstawy znajomości systemów automatyzacji zarządzania infrastrukturą: Puppet, Ansible, Chef
  • Adaptacja do obowiązujących procedur i polityk bezpieczeństwa
  • Duża samodzielność i organizacja własnej pracy, terminowość, odpowiedzialność
  • Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim na potrzeby tworzenia dokumentacji technicznej / projektowej
  • Mile widziana znajomość: - doświadczenie w budowaniu środowisk wysoko dostępnych: klastrowanie / tworzenie środowisk zapasowych - zagadnień wirtualizacji: VMWare vSphere - znajomość Linux Ubuntu - wiedza i doświadczenie w minimum jednym obszarze: Apache / Tomcat / JBOSS / WebSphere / WebLogic / MySQL / Varnish - znajomość Microsoft Windows Server 2012 R2

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Centrali Banku na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.