Temat tygodnia
Zobacz, co decyduje o tym, że jedni dostają awans, a inni nie.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-03-01
Wrocław, dolnośląskie
Podatki, Konsulting, Księgowość
Data aktualizacji: 2019-03-01
Konsultant – Dział Doradztwa Podatkowego, Zespół Podatków Pośrednich

Dział Doradztwa Podatkowego

 
Przedsiębiorstwa muszą stale poprawiać wyniki i utrzymywać tę tendencję w gwałtownie zmieniającym się środowisku biznesowym. Nasi doradcy dzielą się z klientami doświadczeniem wynikającym ze współpracy z najważniejszymi organizacjami na świecie, wprowadzając zmiany, które pozwolą naszym klientom uzyskiwać wymierną i trwałą poprawę wyników osiąganych przez ich firmy.
 
Tworzymy odpowiedni i interdyscyplinarny zespół, stosujemy spójne i sprawdzone metodologie oraz globalne narzędzia. W pełni korzystamy z globalnego zasięgu oraz możliwości i doświadczenia firmy EY. Pracujemy tak, aby klienci mogli skorzystać z naszego szerokiego doświadczenia w danym sektorze, dogłębnej znajomości tematu oraz z najnowszych rozwiązań wypracowanych w trakcie projektów realizowanych przez nas na całym świecie.
 

Zakres obowiązków:

  • realizacja projektów doradczych z zakresu doradztwa w zakresie podatków pośrednich (VAT, cło, akcyza, podatki ekologiczne);
  • zarządzanie zespołem projektowym;
  • udział w projektach rozwojowych zespołu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • 3, 4-letniego doświadczenia w dziedzinie doradztwa podatkowego w obszarze podatków pośrednich;
  • teoretycznej i praktycznej znajomości zagadnień podatkowych, szczególnie w zakresie podatku od towarów i usług (preferowane doświadczenie z zakresu projektów doradczych a nie tzw. compliance;
  • kwalifikacje Doradcy Podatkowego będą dodatkowym atutem;
  • wyższego wykształcenia;
  • zdolności analitycznych;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.