Temat tygodnia
Zobacz, co decyduje o tym, że jedni dostają awans, a inni nie.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-03-05
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
Data aktualizacji: 2019-03-05
EY (dawniej Ernst & Young)
Analityk - Zespół Biznesowo - Systemowy
Analityk - Zespół Biznesowo - Systemowy

EY jest jedną z wiodących, międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi doradcze. EY w Polsce zatrudnia ponad 2900 profesjonalnych doradców i audytorów. Świadczymy usługi w zakresie: audytu, doradztwa biznesowego, w tym badania bezpieczeństwa systemów informatycznych, doradztwa podatkowego, transakcyjnego, doradztwa w zakresie ulg i dotacji inwestycyjnych.  

W EY zyskujesz wsparcie w realizacji celów zawodowych i prywatnych. Zdobywasz cenne doświadczenia i stawiasz czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku. Wszystko to odbywa się w atmosferze rzetelności i w ramach współpracy z największymi firmami. Samodzielnie budujesz swoją karierę, przy naszym pełnym wsparciu w zakresie zawodowym. Zyskujesz elastyczność w życiu prywatnym i zawodowym, dzięki której masz czas na realizację swoich pasji. Gdziekolwiek jesteś, w EY masz szansę być sobą: wyrażać swoje zdanie, energię i entuzjazm. 

W zespole Technology Enabled Transformation zajmujemy się kompleksowym wsparciem naszych klientów w procesie transformacji biznesowej wymagającej wdrożenia nowych lub usprawnienia obecnych rozwiązań technologicznych  Nasze usługi oferujemy dla rynku finansowego w tym firm ubezpieczeniowych jak i globalnych banków komercyjno-inwestycyjnych. 

Do naszych codziennych zadań należy współpraca z zespołami biznesowymi oraz IT celem prawidłowego określenia wymagań biznesowych i ich przełożenia na wymagane zmiany systemowe. Pełnimy również role zarządcze w strukturach projektowych jak i odpowiadamy za strategie testowania wdrażanej technologii. Wspieramy również wdrażanie zmian proceduralnych i szkoleń personelu w zakresie wprowadzanych zmian technologicznych.   

Przykłady projektów: 

 • Transformacja biznesowa w dużej firmie ubezpieczeniowej – wymiana systemów polisowych i rozliczeniowych. Nasz zespół składał się z 20 konsultantów z różnych krajów europejskich.
 • Wdrożenie systemu wspierającego proces kredytowy dla globalnego banku komercyjnego. Wdrożenie obejmowało 30 krajów w tym 12 prowadzone przez 20 osobowy polski zespół transformacyjny EY.

Dołączając do nas będziesz zajmował/a się:

 • zbieraniem i analizą wymagań biznesowych,
 • opracowywaniem specyfikacji wymagań funkcjonalnych,
 • komunikacją oraz współpracą z użytkownikami biznesowymi oraz zespołem projektowym w tym analitykami, developerami oraz testerami celem zapewnienia najwyżej, jakości dostarczanego rozwiązania,
 • zapewnieniem wsparcia dla aplikacji i systemów, które tworzymy oraz współtworzeniem dokumentacji projektowej.   

Poszukujemy kandydatów:

 • z 3-4 letnim doświadczeniem w zakresie analizy systemowej, wdrożeń systemów IT zdobyte w branży bankowej, ubezpieczeniowej, finansowej bądź pokrewnej,
 • doświadczenie w pracy metodyką Agile będzie dodatkowym atutem,
 • absolwentów kierunków ścisłych; metodyki ilościowe, Big Data, analiza danych, informatyka i pochodne,
 • z biegłą znajomością języka angielskiego,
 • otwartych na podróże służbowe.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.