Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-18
Junior Project Manager
Nr ref. 32535_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Project Management
Data aktualizacji: 2019-02-18 Aplikuj

Warszawa32535_MP_PL

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy działającej w branży nieruchomości komercyjnych poszukujemy osoby na stanowisko: Junior Property Managera.
Oferujemy
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość doskonalenia zawodowego
  • Szeroki pakiet benefitów
Opis stanowiska
  • Zarządzanie powierzonym portfelem nieruchomości komercyjnych
  • Koordynacja i nadzór wszelkich spraw technicznych nieruchomości
  • Nadzór i koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi obsługującymi nieruchomość
  • Uczestnictwo w tworzeniu budżetów i innych raportów dla nieruchomości
  • Utrzymywanie dobrych relacji z najemcami
  • Raportowanie stanu obiektu
Profil kandydata
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu zarządzania nieruchomościami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej
  • Prawo jazdy kat. B

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców