Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-03-01
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Księgowość, Analiza

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Specjalista ds. Analiz i Raportowania w Departamencie Faktoringu i Finansowania Handlu
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DFH/ZPA

Zadania:

  • Wsparcie Wydziału Sprzedaży poprzez dostarczanie syntetycznych i analitycznych raportów, informacji z zakresu realizowanej sprzedaży faktoringowej
  • Bieżąca oraz cykliczna analiza wyników sprzedażowych Departamentu
  • Współpraca z Departamentem IT w zakresie modyfikacji, rozwoju systemu faktoringowego
  • Wskazywanie nowych rozwiązań i inicjatyw w zakresie usprawnienia procesów
  • Wsparcie organizacyjne projektów realizowanych w Departamencie
  • Współpraca z innymi jednostkami Banku w zakresie przekazywania informacji o realizowanych przez Departament wynikach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: informatyka, finanse oraz pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku w obszarze analiz i/lub przetwarzania danych
  • Praktyczna znajomość: MS SQL, Excel, VBA, Access
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Nastawienie biznesowe
  • Dokładność i skrupulatność przy wykonywaniu zadań
  • Inicjatywa, pomysłowość, umiejętność znajdywania rozwiązań
  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw T-SQL

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w obszarze faktoringu i finansowania handlu
  • Szansę na wdrażanie własnych inicjatyw w zakresie usprawniania procesów
  • Pracę w małym ale doświadczonym zespole
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.