Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-22
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Księgowa / Samodzielna Księgowa (m/k)

Warszawa32621_MP_PL

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się spółka z branży nieruchomości - deweloper obiektów mieszkaniowych oraz komercyjnych.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Miejsce parkingowe
  • Przyjazna atmosfera
Opis stanowiska
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek z branży nieruchomości (podmioty deweloperskie oraz zarządzające obiektami komercyjnymi - parki handlowe)
  • Przygotowywanie okresowych sprawozdań finansowych zgodnie z UoR
  • Kalkulacja podatków oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (m.in. VAT, CIT, podatek od nieruchomości)
  • Rozliczanie inwestycji budowlanych oraz transakcji pomiędzy spółkami w grupie
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów spółki, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
  • Reprezentowanie Spółki przed organami podatkowymi, ZUS oraz innymi instytucjami zewnętrznymi (GUS, NBP, banki, audytorzy, dostawcy, odbiorcy)
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi badającymi sprawozdanie finansowe Spółki
  • Wsparcie przy przygotowywaniu raportów finansowych ad hoc
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Finanse i Rachunkowość
  • Min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym lub w firmie deweloperskiej / zarządzającej nieruchomościami)
  • Bardzo dobra znajomość UoR oraz aktualnych przepisów podatkowych
  • Umiejętność posługiwania się MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość systemów klasy ERP będzie dodatkowym atutem
  • Odpowiedzialność, terminowość, zaangażowanie

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista