Temat tygodnia
Sprawdźcie, jakie są aktualne stawki wynagrodzeń w tej branży.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2019-07-26
Poznań, wielkopolskie
Kontroling, BPO/SSC

Specjalista ds. BHP (m/f) - branża spożywcza

Poznań32481_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji żywości, posiadająca 2 fabryki w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem organizacji, poszukujemy kandydata/ki na samodzielne stanowisko Specjalisty ds. BHP.
Oferujemy
  • Samodzielne stanowisko oraz stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie produkcyjnym
  • Odpowiedzialność za tworzenie oraz wdrażanie standardów z zakresu BHP oraz PPOŻ
  • Przeprowadzanie audytów w zakładzie produkcyjny mających na celu kontrolę przestrzegania przepisów prawnych oraz procedur BHP oraz PPOŻ
  • Tworzenie oraz wdrażanie rozwiązań mających na celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy oraz podniesienie poziomu świadomości wśród pracowników zakładu z zakresu BHP oraz PPOŻ
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP oraz opracowywanie materiałów szkoleniowych
  • Przeprowadzanie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja
  • Przygotowywanie raportów i analiz z zakresu BHP
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej - mile widziane w przemyśle spożywczym
  • Posiadanie aktualnych uprawnień oraz bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie BHP i PPOŻ
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Innowacyjne podejście do zarządzania projektami
  • Wysokie rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców