Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-22
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Team Leader Księgi Głównej - polska księgowość (M/K)

Warszawa32641_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma handlowo - produkcyjna. Jest to rola, która łączy w sobie pracę operacyjną z zarządzaniem zespołem.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Praca w międzynarodowej firmie
Opis stanowiska
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Księgi Głównej, delegowanie zadań
  • Odpowiedzialność za tworzenie sprawozdań finansowych rocznych wg UoR i IFRS
  • Odpowiedzialność za tworzenie deklaracji podatkowych VAT i CIT
  • Osobiste prowadzenie księgowości środków trwałych
  • Przygotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych - np. GUS, NBP, banki
  • Nadzór nad poprawnością księgowań (również pod względem podatkowym)
  • Bieżące doradztwo podatkowe
  • Aktywne wdrażanie nowych procesów i procedur w dziale księgowym
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. finanse i rachunkowość)
  • Minimum 10 lat doświadczenia w pracy w dziale księgowym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (stanowisko Team Leadera, Zastępcy Głównej Księgowej)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dużej, międzynarodowej organizacji
  • Bardzo dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • Wiedza z zakresu IFRS
  • Płynna komunikacja w języku angielskim
  • Doświadczenie w pracy na systemie SAP
  • Orientacja na procesy, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność delegowania zadań

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik