7R S.A.
Data aktualizacji: 2019-02-19
Kraków, małopolskie
Bankowość, Kontroling, Księgowość, Administracja

7R jest developerem w branży logistyki magazynowej. Budujemy i zarządzamy nowoczesnymi parkami logistycznymi, spełniającymi najwyższe standardy magazynowe na świecie.

Jeżeli lubisz wyzwania i cenisz sobie pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku to aplikuj do Nas:

Specjalista ds. finansowania inwestycji

(miejsce pracy: Kraków)

Zadania:

  • pozyskiwanie i obsługa finansowania dłużnego dla inwestycji
  • kompletacja i sporządzanie dokumentacji formalno-prawnych dla pozyskania kredytów inwestycyjnych, obrotowych lub innych form finansowania (np. obligacje korporacyjne, leasing)
  • sporządzanie prognoz finansowych i biznesplanów dla finansowania zewnętrznego
  • tworzenie modeli finansowych, biznesplanów dla projektów inwestycyjnych
  • negocjacje umów kredytowych oraz prawnych zabezpieczeń z instytucjami finansującymi oraz przygotowywanie dokumentacji kredytowej
  • uczestnictwo w ustalaniu struktury finansowania dla projektu
  • reprezentowanie firmy przed bankami i innymi instytucjami finansowymi
  • współpraca z Project Monitorem Bankowym w celu przygotowania raportów do uruchamiania transz kredytów
  • kompleksowa obsługa umów kredytowych
  • rozliczanie budżetu inwestycji
  • utrzymywanie relacji z instytucjami finansowymi

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej dwa lata
  • znajomość instrumentów finansowych
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość MS Excel na poziomie co najmniej średniozaawansowanym
  • zdolności analityczyne

Oferujemy:

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracy
  • pracę w przyjaznym środowisku umożliwiającym ciągły rozwój zawodowy
  • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Poziom stanowiska
Specjalista