Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-03-08
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Księgowość

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Młodszy Specjalista w Zespole Rozliczeń w Departamencie Finansów i Sprawozdawczości
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DFS/ZRO-Z

Obowiązki:

  • Ewidencja przychodów w programie Optima
  • Księgowanie w systemie ICBS
  • Rejestracja oraz weryfikacja faktur kosztowych w systemie SWORD
  • Generowanie raportów do księgowań i płatności z systemu SWORD
  • Analiza kont księgowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z dużą ilością dokumentów i informacji
  • Znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)
  • Dokładność i skrupulatność przy wykonywaniu zadań
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną i pakiet rekreacyjny
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.