Temat tygodnia
Zobacz, co decyduje o tym, że jedni dostają awans, a inni nie.
Deloitte
Data aktualizacji: 2019-05-22
Poznań, wielkopolskie
Konsulting, Administracja
Data aktualizacji: 2019-05-22 Aplikuj

Kogo szukamy

Poszukujemy osoby, która posiada:

  • wykształcenie wyższe (preferowane prawo, ekonomia, biznes, finanse)
  • 3-5 letnie doświadczenie w sprzedaży usług dla klienta biznesowego
  • udokumentowane osiągnięcia w pracy zawodowej
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • znajomość metod sprzedaży
  • analityczne podejście biznesowe
  • umiejętność efektywnego zarządzania pracą własną i pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobrą znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy i gotowość do podróży służbowych

Dodatkowy atut:

  • znajomość zagadnień prawnych i podatkowych
3+
Lata doświadczenia
Dyplom magistra
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

Twoja przyszła rola

  • sprzedaż usług oraz pozyskiwanie nowych klientów na usługi podatkowe i prawne
  • identyfikowanie potrzeb rynkowych oraz nowych kanałów sprzedaży
  • odpowiedzialność za zarządzanie relacją z klientem
  • wspieranie klientów w wyborze najlepszych strategii i rozwiązań
  • monitorowanie satysfakcji klientów, właściwe adresowanie problemów, dostarczanie rozwiązań
  • raportowanie w oparciu o wewnętrzny system CRM

Co oferujemy

Z nami możesz liczyć na:

  • pracę w dynamicznym środowisku, wspierającym rozwój osobisty i zawodowy w jednej z największych na świecie firmie konsultingowych
  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • bogatą ofertę szkoleń i treningów
  • ciekawą ofertę benefitów
Praca z największymi markami
Deloitte Adventure Team
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Ludzie z którymi chce się pracować
Karta Multisport
Atrakcyjne wynagrodzenie
Prywatna opieka medyczna
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Challenging tasks
Ambitne zadania

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół Business Advisory w doradztwie podatkowym i prawnym zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów biznesowych oraz budowaniem relacji z obecnymi klientami. Negocjacje, identyfikowanie trendów na rynku oraz poszukiwanie nowych obszarów współpracy to codzienność naszego zespołu.