Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-22
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC

Księgowa ds. środków trwałych (m/f)

Wrocław32559_MP_PL

Naszym Klientem jest rozpoznawalna, międzynarodowa firma z sektora produkcyjnego o ugruntowanej pozycji na rynku.
Oferujemy
  • Przyjazna atmosfera pracy;
  • Praca w dynamicznym środowisku dla innowacyjnej firmy o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku;
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, MultiSport, dofinansowanie do posiłków, kursy językowe, bezpłatny parking.
Opis stanowiska
  • księgowanie faktur zakupu środków trwałych;
  • współpraca z innymi działami firmy w celu rozliczania projektów inwestycyjnych;
  • klasyfikacja środków trwałych;
  • prowadzenie i uzgadnianie ewidencji środków trwałych;
  • uzgadnianie wartości środków trwałych w budowie;
  • naliczanie kosztów amortyzacji podatkowej i bilansowej wg UoR oraz IFRS;
  • inne prace księgowe.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse);
  • 3-5 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowym, szczególnie w zakresie środków trwałych zakładu produkcyjnego;
  • Znajomość ustawy o rachunkowości jak i MSR;
  • Doświadczenie w pracy w systemie SAP;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista