Temat tygodnia
Sprawdźcie, jakie są aktualne stawki wynagrodzeń w tej branży.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-17
Specjalista ds. Zakupów (m/f)
Nr ref. 32654_MP_PL
Wrocław, dolnośląskie
BPO/SSC, Zakupy

Wrocław32654_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowy lider w zakresie zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego.
Oferujemy
Nasz Klient oferuje:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i stażu pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Prywatny Program Emerytalny
  • Scholar Program
  • Siłownię firmową
  • Dofinansowanie do ,,wczasów pod gruszą'
Opis stanowiska
  • Koordynacja działań zakupowych związanych z rozwojem biznesu (zakupy bezpośrednio produkcyjne)
  • Wsparcie przy negocjacjach kontraktów z dostawcami
  • Przygotowywanie dokumentacji procesów zakupowych
  • Nadzór nad realizacją (terminowością) dostaw materiałów produkcyjnych
  • Codzienna praca z dostawcą zewnętrznym oraz wewnętrznym
  • Współpraca z pozostałymi działami w ramach łańcucha dostaw: działami planowania, magazynu, jakości
  • Wsparcie projektów redukcji kosztów zakupów, redukcji zapasów oraz konsolidacji dostawców
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zakupami / łańcuchem dostaw w firmie produkcyjnej
  • Płynna znajomość j. angielskiego - poziom min. B2
  • Znajomość procesu zatwierdzania części produkcyjnych, umiejętność zarządzania projektami z obszaru zakupów
  • Zdolność tworzenia pozytywnych relacji z dostawcami
  • Kompetencje: komunikacyjne, analitycznego myślenia, podejmowania strategicznych decyzji
  • Znajomość pakietu MS Office, SAP (dodatkowy atut)

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców