Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-03-08
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Ubezpieczenia
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do Departamentu Marketingu Bankowości Detalicznej na stanowisko:
Ekspert w Wydziale Produktów Ubezpieczeniowych
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DMD/WPU

Zadania:

  • Opracowywanie strategii rozwoju oraz dystrybucji oferty ubezpieczeniowej dla Klientów Bankowości Detalicznej
  • Projektowanie i wdrażanie zarówno nowych rozwiązań produktowych jak również modyfikacji produktów i usprawnień procesów w ramach obecnej oferty Banku
  • Współpraca z towarzystwami ubezpieczeń w zakresie bieżącej obsługi oraz wdrażania nowych rozwiązań produktowych
  • Analizowanie konkurencji w zakresie oferowanych produktów i usług, cen oraz kierunków ich rozwoju
  • Monitorowanie wyników sprzedaży, portfela produktów i usług oraz podejmowanie inicjatyw mających na celu systematyczny wzrost wyników sprzedaży oraz dochodowości
  • Zapewnienie zgodności oferty Banku w podległym obszarze z regulacjami prawnymi oraz wewnętrznymi regulacjami Banku
  • Zarządzanie komunikacją z klientami oraz odpowiednią dokumentacją w zakresie podległych produktów i usług

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomia, zarządzanie, bankowość i ubezpieczenia
  • Wiedza o produktach ubezpieczeniowych, w tym wiedza dotycząca regulacji prawnych
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania lub sprzedaży produktów ubezpieczeniowych
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia i zarządzania projektami
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność negocjacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera: pakiet MS Office

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.