Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-03-08
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Specjalista w Zespole Procesowania Zleceń Klientów
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

nr ref.: pracuj/DBB/ZZK1

Zadania na stanowisku:

  • Organizacja i optymalizacja procesów zdalnej obsługi Klientów Banku realizowanych w obszarze Contact Center, w szczególności: mapowanie procesów, gromadzenie i analiza danych, identyfikowanie problemów, rekomendacja zmian i usprawnień, przygotowywanie wymagań biznesowych i wniosków do IT, monitorowanie wprowadzanych rozwiązań
  • Przygotowywanie i aktualizacja wewnętrznych materiałów informacyjnych wykorzystywanych przez pracowników Contact Center
  • Współpraca z innymi jednostkami Banku w zakresie potrzebnym do wdrażania nowych produktów i usług
  • Tworzenie, aktualizacja i opiniowanie wewnętrznych aktów normatywnych
  • Proponowanie i realizacja kontroli wewnętrznej w obszarach merytorycznej odpowiedzialności

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania procesami
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Przejawianie inicjatywy do działania, dociekliwość i kreatywność
  • Dbałość o kontakty i utrzymywanie dobrych relacji ze współpracownikami wewnątrz i na zewnątrz jednostki
  • Umiejętność precyzyjnego wyrażania się oraz publicznej prezentacji wyników pracy
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse i bankowość, zarządzanie i pokrewne
  • Dodatkowym atutem będzie bardzo dobra znajomość procesów z zakresu produktów hipotecznych

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji współpracując z zespołem ekspertów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji finansowej będącej częścią portugalskiej grupy kapitałowej
  • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się podstawy oraz premii
  • Pakiet socjalny z opiekę medyczną, kartą sportową i biletami do kina
  • Atrakcyjną lokalizację (okolice stacji metra Pole Mokotowskie)
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.