Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-03-08
Ekspert ds. Compliance
Nr ref. KwF/PBH/DZZ
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Administracja

Grupa Banku Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie do Projektu Millennium Bank Hipoteczny poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/PBH/DZZ

Zakres zadań:

  • Ocena zapewnienia zgodności działania Banku Hipotecznego i oferowanych przez niego produktów z przepisami prawa oraz uregulowaniami nadzorczymi,
  • Identyfikowanie, kontrola, monitorowanie i dokonywanie oceny ryzyka braku zgodności
  • Cykliczne opracowywanie raportów z zakresu ryzyka braku zgodności
  • Realizacja zadań wynikających z funkcji kontroli drugiej linii obrony, takie jak niezależne monitorowanie oraz raportowanie o wynikach tego monitorowania oraz odpowiedzialność za zapewnienie aktualnych informacji w matrycy funkcji kontroli
  • Realizacja procesu przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML)
  • Bieżące śledzenie zmian regulacji prawnych i sektorowych, a także trendów i najlepszych praktyk w obszarze zgodności oraz ocena ich wpływu na działalność Banku

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w bankowości w obszarze Compliance
  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Znajomość przepisów prawa sektora bankowego
  • Mile widziane doświadczenie w komórkach kontroli lub audytu wewnętrznego
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i proponowania rozwiązań
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
Oferujemy:
  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w obszarze zapewnienia zgodności
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość współpracy z wieloma jednostkami organizacyjnymi
  • Możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji zadań
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.