Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-03-08
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT

„W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.”

Tester Aplikacji Mobilnych i Web – Projekt Goodie
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DRA/TGoodie

O Goodie

Goodie to nowoczesna i przyjazna w użytkowaniu platforma (strona www oraz aplikacja mobilna) zbierająca oferty i promocje w centrach handlowych, sklepach i restauracjach. Stoi za nią doświadczenie i potencjał Banku Millennium, jednego z najnowocześniejszych banków w Polsce.

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie testów manualnych natywnych aplikacji mobilnych oraz web
  • Przygotowanie przypadków testowych na podstawie historyjek użytkownika i innych elementów specyfikacji systemu
  • Reprodukcja błędów produkcyjnych na środowiskach testowych
  • Bliska współpraca z deweloperami, analitykami IT i product ownerem w celu efektywnego prowadzenia testów w celu uzyskania wysokiej jakości produktu końcowego

Wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość SQL i Webservices
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem i jakością oprogramowania
  • Znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji)

Mile widziane:

  • Absolwenci/studenci uczelni technicznych
  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • Znajomość podstaw programowania
  • Znajomość zagadnień i doświadczenie w automatyzacji testów natywnych aplikacji mobilnych i web
  • Znajomość narzędzi do zarządzania zmianą (np. Jira, Bugzilla)

Oferujemy:

  • Pracę przy projekcie Goodie, dającą możliwość wzięcia udziału w przedsięwzięciu start-upowym - rozwoju nowoczesnej aplikacji mobilnej i www
  • Możliwość uczenia się od innych w interdyscyplinarnym zespole pracującym w metodyce agile
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, kartę Multisport
  • Pracę w Centrali Banku w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.