Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-03-08
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Specjalista w Zespole Rozliczeń w Departamencie Finansów i Sprawozdawczości
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DFS/ZRO_S

Główne zadania:

  • Wystawianie faktur przychodowych w systemie Optima
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych w systemach
  • Uzgodnienia kont księgowych
  • Obsługa dokumentów walutowych, min. księgowania, płatności, analiza dokumentacji
  • Obsługa umów leasingowych
  • Uzgodnienia sald z kontrahentami
  • Analiza i weryfikacja obiegu dokumentów księgowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu rachunkowości, finansów lub księgowości
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości
  • Znajomość systemów typu ERP będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość tematyki środków trwałych będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności analityczne, skrupulatność
  • Znajomość języka angielskiego będzie mile widziana

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną i pakiet rekreacyjny
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym otoczeniu biznesowym
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.