Michael Page
Data aktualizacji: 2020-03-25
Plant Controler
Nr ref. 32651_MP_PL
Wrocław, dolnośląskie
Kontroling, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Wrocław32651_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z sektora produkcyjnego o ugruntowanej pozycji na rynku. Lokalizacja: Wrocław
Oferujemy
  • Praca w dynamicznym środowisku dla innowacyjnej firmy o ugruntowanej i silnej pozycji na Rynku;
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów;
  • Pakiet benefitów.
Opis stanowiska
  • Kontroling kosztów produkcyjnych;
  • Przygotowanie rocznego planu operacyjnego, kwartalnych estymatów;
  • Analiza miesięcznych zmian i odchyleń od planu;
  • Przygotowanie oraz prezentacja wyników finansowych dywizji
  • Kalkulacja kosztów jednostkowych;
  • Analiza projektów inwestycyjnych;
  • Zapewnienie wsparcia finansowego dla działu produkcji.
Profil kandydata
  • minimum 6-8 lat doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości;
  • Wysokie umiejętności annalistyczne;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel);
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem klasy ERP (miele widziany SAP);
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku pod presją czasu.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista