Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-22
Księgowy/Księgowa
Nr ref. 32476_MP_PL
Tychy, śląskie
Księgowość, BPO/SSC

Tychy32476_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Księgowego/Księgowej z językiem niemieckim.
Oferujemy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Praca w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia
  • Możliwość udziału w interesujących projektach
Opis stanowiska
  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów księgowych
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz zamknięcia roku
  • Procesowanie faktur w systemie księgowym
  • Zgłaszanie wszelkich niejasności oraz błędów do odpowiedzialnych działów
  • Przetwarzanie wszystkich faktur w sposób terminowy i dokładny
  • Sprawdzanie faktur pod kątem poprawności danych
  • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy
  • Monitorowanie pozycji wewnątrzgrupowych w celu zapewnienia odpowiedniego bilansowania pomiędzy podmiotami
Profil kandydata
  • Znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych (German GAAP), będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku
  • Chęć rozwoju w obszarze finansów
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie w zakresie finansów lub rachunkowości
  • Umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły
  • Otwartość na ciągłe doskonalenie (gotowość do podejmowania innowacyjnych pomysłów)
  • Umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, zdolności analityczne i łatwość uczenia się, a także wysoka kultura osobista

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista