mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-03-07
Łódź, łódzkie
Bankowość, Obsługa klienta

Stanowisko ds. obsługi procesów kredytowych

miejsce pracy: Łódź, łódzkie
numer referencyjny: AFE/025/0219

Do Departamentu Rozwoju Operacji szukamy osoby , która sprawdzi się w obszarze procesów kredytowych. Szukamy osoby odpowiedzialnej i rzetelnej, która będzie zajmowała się obsługą kredytów detalicznych na rynku polskim.

Twoje zadania:

  • Weryfikacja dokumentacji do udzielenia kredytu hipotecznego
  • Archiwizacja dokumentacji
  • Wprowadzanie zmian w systemach bankowych zgodnie z wnioskiem Klienta

Szukamy właśnie Ciebie , jeśli:

  • jesteś w trakcie studiów lub posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane bankowość, finanse, ekonomia, zarządzanie)
  • chętnie współpracujesz w zespole;
  • potrafisz analitycznie myśleć i generować niestandardowe rozwiązania;
  • cechuje Cię dokładność; odpowiedzialność oraz doskonała organizacja pracy;
  • potrafisz pracować pod presją czasu oraz jesteś w stanie zidentyfikować ryzyko operacyjne;

mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w Bankowości lub innych instytucjach finansowych

Na stanowisku oferujemy Ci:

  • zatrudnienie w ramach umowy o zlecenie 40 godzin w tygodniu
  • lokalizacja pracy Traktorowa 143

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl