Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-03-10
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Bankowość

Grupa Banku Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie do Projektu Millennium Bank Hipoteczny poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Kierujący Departamentem Audytu Wewnętrznego
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/PBH/KDA

Zakres zadań:

  • Dostarczenie Zarządowi, Komitetowi Audytu i Radzie Nadzorczej oceny adekwatności i skuteczności zarządzania ryzykiem i systemu kontroli wewnętrznej Banku;
  • Przygotowanie strategii audytu, średnioterminowego planu audytu, metodyki oraz Karty Audytu,
  • Zapewnienie corocznej aktualizacji uniwersum audytu i mapy ryzyka,
  • Opracowanie i realizację rocznego planu audytu,
  • Zapewnienie wysokiej jakości i wydajności działalności Departamentu,
  • Sporządzanie obiektywnych raportów z przeprowadzonych audytów zapewniających odpowiednie eskalowanie istotnych ryzyk,
  • Okresowe raportowanie do Zarządu, Rady Nadzorczej i Komitetu Audytu.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w bankowości lub w sektorze finansowym, w tym mile widziane doświadczenie w komórce audytu banku międzynarodowego
  • Bardzo dobra znajomość produktów hipotecznych, obligacji zabezpieczonych, procesów bankowych, systemów informatycznych i analizy danych,
  • Znajomość i zrozumienie wymogów prawnych i regulacyjnych dotyczących środowiska bankowego,
  • Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku ekonomia, finanse, bankowość,
  • Silne zdolności przywódcze i umiejętność zarządzania zespołem,
  • Płynna komunikacja w języku angielskim – warunek konieczny

Oferujemy:

  • Kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji zadań,
  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktur Grupy Banku Millennium,
  • Prywatną opiekę zdrowotną oraz atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny i rekreacyjny,
  • Możliwość atrakcyjnych szkoleń zewnętrznych.
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.