ArcelorMittal Business Center of Excellence
Data aktualizacji: 2019-05-24
Dąbrowa Górnicza, śląskie
Księgowość
angielski
Specjalista ds. księgowości

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie księgowości syntetycznej oraz operacji finansowo-rozliczeniowych dla AMP S.A. oraz Spółek zależnych,
  • Prowadzenie obsługi w zakresie działalności socjalnej,
  • Księgowanie wyciągów bankowych (w tym ZFŚS)
  • Księgowanie dokumentów PK wystawionych poza systemem SAP, dotyczących ZFŚS Spółki AMP S.A. oraz Spółek Grupy AMP S.A.,
  • Księgowanie analityczne (np. listy płac, noty),
  • Sporządzanie Raportów wykorzystania środków ZFŚS,
  • Analiza i rozliczanie otwartych kont KG ZFŚS,
  • Prowadzenie analityki pożyczek ZFŚS poza systemem SAP,
  • Comiesięczne uzgadnianie sald prowadzonych kont KG,
  • Księgowania związane z zamknięciem miesiąca,
  • Przygotowywanie raportów zleconych przez Klienta,
  • Korespondencja z Klientami i innymi działami firmy zaangażowanymi w proces oraz obsługa ich zapytań,
  • Księgowanie analityczne (np. listy płac, noty).

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Ukończone studia na kierunku rachunkowość / finanse,
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia w dziale księgowości,
  • Dobra znajomość MS Excel,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Zdolności interpersonalne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego – mile widziana,
  • Znajomość systemu SAP - mile widziana,
  • Znajomość systemu Cogisoft – mile widziana.

Oferujemy:

  • Szkolenia profesjonalne oraz szkolenia językowe,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Bogaty pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną Medicover, system kafeteryjny, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do wypoczynku tzw. "Wczasy pod gruszą",
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji „Dnia Hutnika”,
  • Dofinansowania do studiów / kursów profesjonalnych,
  • Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza.
Pamiętaj, aby do swoich dokumentów dołączyć oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland Sp. z o.o Sp. k. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, al. J. Piłsudskiego 92, oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).