Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-08
Łódź, łódzkie
Księgowość, BPO/SSC

Księgowa/y - międzynarodowa firma z branży FMCG

Łódź32684_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG - 50 km na zachód od Łodzi (gwarantowany transport pracowniczy).
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w księgowości w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość uczestnictwa w procesie implementacji nowego systemu ERP
  • Możliwość podwyższenia kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Przyjazna i mało formalna atmosfera pracy
Opis stanowiska
  • Uzgadnianie, kontrola oraz analiza kont księgowych
  • Odpowiedzialność za zgodność danych finansowych z wymogami UoR i MSR
  • Potwierdzanie sald z kontrahentami
  • Wsparcie w procesie cyklicznych zamknięć (miesięczne/kwartalne/roczne)
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdania finansowego
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrznej
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Min. 1 - 2 lata doświadczenia w księgowości
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w pracy w zakresie GL/wdrożenia programu ERP (mile widziane)
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista