Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-17
Wrocław, dolnośląskie
IT, BPO/SSC
Data aktualizacji: 2019-05-17 Aplikuj

Category Manager_IT software

Wrocław32679_MP_PL

Dla naszego Klienta, globalnego centrum usług wspólnych we Wrocławiu, poszukujemy osoby na stanowisko Software Category Managera.
Oferujemy
Nasz Klient oferuje:
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie
  • pracę w trybie home office 2 razy w tygodniu
  • narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • dodatkowy dzień urlopu
Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna jest za:
  • całościową koordynację procesu zakupowego dla obszaru software IT: aplikacje biznesowe, DB software, Desktop, server software, Cloud/SAAS
  • planowanie oraz negocjacje z globalnymi dostawcami
  • współpracę z międzynarodowym zespołem, w tym również wsparcie członków zespołu
Profil kandydata
Od Kandydatów aplikujących na to stanowisko oczekujemy:
  • kilkuletniego doświadczenia w dziale zakupów globalnych w międzynarodowej organizacji (preferowane w obszarze IT software)
  • bardzo dobrej znajomości dokumentacji zakupowej
  • swobodnej komunikacji w języku angielskim umożliwiającej kontakt z klientami międzynarodowymi
  • wysokich umiejętności negocjacyjnych

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców