Temat tygodnia
Zobaczcie, jaki udział mają kobiety we wdrażaniu innowacji już dziś, a co może być melodią przyszłości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Dekpol
Data aktualizacji: 2019-03-11
Starogard Gdański, pomorskie
Kontroling, Analiza
Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Analityk finansowy/Specjalista ds. controllingu
Miejsce pracy: Pinczyn, pomorskie (okolice Starogardu Gdańskiego)

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie wielowymiarowych analiz i raportów wspierających kierownictwo w podejmowaniu bieżących decyzji,
  • Przygotowywanie raportów planistycznych oraz kontrola realizacji założeń,
  • Tworzenie nowych i usprawnianie istniejących narzędzi optymalizujących oraz automatyzujących procesy raportowania w obszarze controllingowo-finansowym,
  • Współudział w rozwijaniu sprawozdawczości wewnętrznej,
  • Przygotowywanie budżetów, planów finansowych oraz kontrola ich realizacji,
  • Analiza rentowności sprzedaży oraz kontrola kosztów działalności operacyjnej,
  • Cykliczne raportowanie zgodnie z przyjętym kalendarzem finansowym spółki,
  • Tworzenie raportów ad-hoc na potrzeby wewnętrznych odbiorców danych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonometria, matematyka finansowa, statystyka, controlling, ekonomia, finanse),
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel oraz VBA,
  • Mile widziana znajomość języka zapytań bazodanowych SQL,
  • Doświadczenie w pracy na dużych bazach danych,
  • Doświadczenie w pracy z zintegrowanymi systemami ERP,
  • Umiejętność budowania narzędzi automatyzujących procesy raportowania,
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w działach analizy finansowej, controllingu, bądź raportowania,
  • Znajomość ogólnych zasad rachunkowości zarządczej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Biznesowe podejście, nieszablonowe i kreatywne myślenie.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

ciekawą i pełną wyzwań
pracę w szybko
rozwijającej się firmie
możliwość rozwoju
zawodowego i
podnoszenia kwalifikacji
atrakcyjny system
wynagrodzeń
stałe warunki
zatrudnienia
pakiet medyczny
pracę w przyjaznej
atmosferze
Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku aplikowania