Dekpol
Data aktualizacji: 2019-03-11
Starogard Gdański, pomorskie
Księgowość
angielski

Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Księgowy/Księgowa
Miejsce pracy: Pinczyn, pomorskie (okolice Starogardu Gdańskiego)

Zadania:

  • Przyjmowanie, weryfikacja i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,
  • Wystawianie faktur sprzedaży,
  • Rozliczanie dostaw towarowych,
  • Prowadzenie rejestrów VAT,
  • księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych,
  • uzgadnianie sald kont księgi głównej,
  • rozliczanie różnic kursowych,
  • rozliczanie dokumentów magazynowych,
  • rozliczanie RMK, RMB, podatku odroczonego i rezerw,
  • wyjaśnianie niezgodności w dokumentach z kontrahentami.

Wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku księgowej w dziale księgowości,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (z naciskiem na program Excel),
  • Doświadczenie z procesem zamknięcia miesiąca,
  • Doświadczenie w branży budowlanej, produkcyjnej lub deweloperskiej będzie dużym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

ciekawą i pełną wyzwań
pracę w szybko
rozwijającej się firmie
możliwość rozwoju
zawodowego i
podnoszenia kwalifikacji
atrakcyjny system
wynagrodzeń
stałe warunki
zatrudnienia
pakiet medyczny
pracę w przyjaznej
atmosferze
Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku aplikowania