Citi Handlowy
Data aktualizacji: 2019-03-11
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Rozpoznajemy i rozwijamy talenty inwestując w zdolnych, gotowych na wyzwania ludzi. Śledzimy trendy i wspomagamy rozwój naszych pracowników z wykorzystaniem nowych technologii m.in. poprzez mobilny dostęp do portali wiedzy i innych zasobów online (np. z MIT czy Harvardu).

W Citi Handlowy jest tyle ścieżek kariery, ilu jest ludzi. Sam zdecydujesz, jak będzie wyglądała Twoja własna, a możliwości są niezliczone.
Program „Rozwój na Bank” w Bankowości Korporacyjnej
Miejsce pracy: Warszawa

Citi to jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce obsługująca 200 milionów klientów w ponad 160 krajach. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Bank Handlowy w Warszawie SA to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, oferująca pod marką Citi Handlowy bogaty i nowoczesny asortyment produktów i usług. W skład grupy kapitałowej Banku wchodzą takie podmioty jak: Dom Maklerski Banku Handlowego i Handlowy Leasing. Przynależność do Citigroup, największej na świecie instytucji finansowej, zapewnia klientom Banku Handlowego dostęp do usług finansowych w ponad 100 krajach.

Uczestnicy Programu "Rozwój na Bank" będą realizowali rotacje w obszarze Bankowości Korporacyjnej obsługujących ok. 6,2 tys. klientów korporacyjnych. Program Rozwojowy umożliwia pracę w międzynarodowym środowisku najlepszych na świecie ekspertów, będąc jedyną tak kompleksowa oferta dla studentów ostatnich lat i absolwentów, która pozwala w pełni poznać ten jeden z najbardziej prestiżowych działów bankowości.

Damy Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu

Naszym zadaniem jest nauczyć Cię jak funkcjonuje globalny bank od wewnątrz. Jako uczestnik programu już od samego początku będziesz mieć wpływ na naszą organizację - budując podstawy naszych relacji z klientami, przygotowując badania rynku, modele finansowe, analizy kredytowe i prezentacje dla klientów oraz realizując ściśle sprecyzowane cele i zadania. Twoje obowiązki będą rozwijać zarówno Twoje zdolności menadżerskie, jak i myślenie strategiczne i analityczne, co pozwoli Ci w przyszłości pracować nad najbardziej skomplikowanymi zagadnieniami z branży bankowości korporacyjnej w skali europejskiej i globalnej.

Program „Rozwój na Bank” skierowany jest do osób zainteresowanych karierą w ramach Bankowości Korporacyjnej. Program ma charakter rotacyjny – w trakcie 2 lat odbędziesz 4 rotacje w obszarach takich, jak np.: Departament Klientów Strategicznych, Departament Klientów Globalnych, Bankowość Przedsiębiorstw, Departament Rozwoju i Strategii, Treasury, czy Zarządzanie Ryzykiem.

Przewidywane rozpoczęcie programu odbędzie się w lipcu/sierpniu 2019 r.

Twoje zadania podczas trwania Programu:

  • Realizacja ambitnych projektów w każdym z obszarów rotacji
  • Wdrażanie własnych inicjatyw
  • Poznanie różnych departamentów Bankowości Korporacyjnej oraz umiejętność zastosowania tej wiedzy w codziennych obowiązkach oraz/lub przydzielonych projektach
  • Praca u boku krajowych i zagranicznych ekspertów i managerów poszczególnych obszarów w celu realizacji powierzonych zadań

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli..

Czego możesz oczekiwać od Programu:

  • Możliwość nabycia wartościowego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Pomoc w rozwinięciu potencjału poprzez indywidualne opiniowanie
  • Ciekawe szkolenia oraz opiekę i wsparcie mentora
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów (w tym pakiet opieki zdrowotnej oraz karta Multisport)
  • Feedback w czasie rekrutacji oraz na jej zakończenie oraz możliwość dalszego rozwoju kariery po zakończeniu programu
Prosimy o dołączenie do aplikacji CV w języku angielskim.

Dołącz do nas i aplikuj już teraz!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy również o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Znaki Citi oraz Citi Handlowy stanowią zarejestrowane znaki towarowe Citigroup Inc., używane na podstawie licencji. Spółce Citigroup Inc. oraz jej spółkom zależnym przysługują również prawa do niektórych innych znaków towarowych tu użytych.

www.citihandlowy.pl
Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta