Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-03-13
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

Specjalista ds. wsparcia aplikacji skarbowych
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DIN/ZAW

Zadania:

  • Wsparcie użytkowników aplikacji skarbowych
  • Rozwiązywanie zgłoszeń dotyczących działania systemów skarbowych.
  • Pomoc w tworzeniu narzędzi usprawniających prace obszaru Skarbu.
  • Analiza dotycząca dostosowania systemów do zmieniających się uwarunkowań zewnętrznych prawnych/regulacyjnych/raportowych.
  • Analiza dotycząca integracji systemów z innymi systemami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Znajomość produktów skarbowych
  • Znajomość aplikacji skarbowych Kondor+, Opics, KGR, RET
  • Umiejętność pisania zapytań T/SQL

Oferujemy:

  • Możliwość poznania i rozwijania różnorodnych aplikacji wspierających funkcjonowanie Banku
  • Zatrudnienie w Centrali Banku na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.