Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-14
Chief Accountant (Interim)
Nr ref. 32682_MP_PL
Piaseczno, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Piaseczno32682_MP_PL

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na roczne zastępstwo na stanowisko Głównej Księgowej/Głównego Księgowego
Oferujemy
  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse, ekonomia),
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych, w tym praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości
  • Umiejętność pracy w systemach ERP najlepiej Microsoft Dynamics AX albo Microsoft Navision
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel
  • Doskonała organizacja pracy własnej
Opis stanowiska
  • Sporządzanie raportów dla instytucji zewnętrznych (GUS, NBP)
  • Odpowiedzialność za sporządzanie dokumentacji podatkowych, sporządzanie deklaracji i prawidłowe rozliczenia podatków
  • Miesięczne raportowanie do grupy wg. określonych standardów
  • Przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego zgodnie z obowiązującymi przepisami
Profil kandydata

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista