Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-07
Controlling Manager, future CFO
Nr ref. 32302_MP_PL
Poznań, wielkopolskie
Kontroling, BPO/SSC

Poznań32302_MP_PL

Spółka od lat prowadzi działalność produkcyjno dystrybucyjną na terenie całej Polski, jest częścią koncernu, której centrala znajduje się w Poznaniu.
Oferujemy
Firma oferuje szybką ścieżkę rozwoju / awansu, możliwość wpływania na decyzje oraz pracę w firmie o wieloletniej ekspertyzie, lider w swoim sektorze.
Opis stanowiska
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Kontrolingu
  • Odpowiedzialność za jakoś raportowania zespołu kontrolingu komercyjnego oraz produkcyjnego
  • Ukształtowanie lub zrekrutowanie sukcesora oraz otwartość na zwiększenie odpowiedzialności w przyszłości
  • Wsparcie firmy w procesach optymalizujących koszty oraz efektywność w jednostkach produkcyjnych firmy
  • Udział w podejmowaniu strategicznych decyzji w obrębie dystrybucji oraz supply chain
  • Funkcja Business Partnera dla Managerów wszystkich operacyjnych działów organizacji
Profil kandydata
  • Kilkuletnie doświadczenie w finansach w branży consumer goods / produkcyjnej / FMCG
  • Zrozumienie specyfiki funkcjonowania spółki produkcyjno - dystrybucyjnej jest warunkiem koniecznym
  • Umiejętność zarządzania zespołem, myślenia strategicznego, wejścia w funkcję Business Partnera
  • Elastyczność oraz ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców