Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-05-29
Polska
IT
angielski, niemiecki, arabski, hebrajski, turecki, holenderski

www.goldmanrecruitment.pl

Jeśli marzysz o tym, aby: mieszkać i zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe w słonecznej Lizbonie, poznać kulturę, kuchnię oraz język Portugalii, wykorzystać oraz rozwinąć swoje umiejętności językowe u największego giganta internetowego... to właśnie Ciebie szukamy!

Absolwenci ze znajomością języków obcych (bez doświadczenia)
Miejsce pracy: Polska
Nr ref. 190109/5013

Opis stanowiska:
  • zdalne wsparcie międzynarodowych Klientów w obszarze strategii reklam internetowych,
  • współpraca przy opracowywaniu i realizacji działań marketingowych,
  • oferowanie rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby Klienta,
  • wspieranie kampanii reklamowych online,
  • budowanie dobrych relacji z Klientami,
  • współpraca z doświadczonymi managerami od których zdobędziesz wiedzę.
Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego/hebrajskiego/tureckiego, holenderskiego lub arabsku (min. poziom B2/C1),
  • znajomość język angielski na poziomi umożliwiającym swobodną komunikację,
  • zainteresowanie rozwojem w obszarze nowych technologii oraz marketingu internetowego,
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • otwartość na poznawanie innych kultur,
  • gotowość na relokację do Lizbony.
Oferta obejmuje:
  • pracę w słonecznej Lizbonie,
  • możliwość zakwaterowania,
  • pełne szkolenie wdrożeniowe, zakończone certyfikatem,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz ciekawy pakiet dodatków,
  • lekcje języka portugalskiego, zajęcia sportowe, kurs kuchni portugalskiej,
  • odbiór z lotniska i pomoc administracyjną,
  • możliwość zwrotu kosztów przelotu.